Movies
Ratings
52
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 1.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0