Series
Ratings
168- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
The Potato LabRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.5
Eye Love YouRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
[JUNG KOOK: I AM STILL] THE ORIGINALRated ★ 5.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
SVT in the SOOP Season 2Rated ★ 5.0
Are You Sure?! Season 1Rated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
HOPE ON THE STREETRated ★ 5.0