Movies
Ratings
408
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The JacketRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 4.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0