Movies
Ratings
39- HallanRated ★ 4.5
- 404 Still RemainRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Under the SkinRated ★ 4.5