Movies
Ratings
66
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0