Movies
Ratings
337
Wet Woman in the WindRated ★ 1.5
FridaRated ★ 4.0
The Light Shines Only ThereRated ★ 4.0- All Bark No BiteRated ★ 4.0
Bitch on the BeachRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
BenedettaRated ★ 4.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 4.0
Life and Nothing More...Rated ★ 3.5
BlissRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0