Movies
Ratings
190
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0