Titles you rated
- Ghost TrainRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Suicide SquadRated ★ 0.5
The Tomorrow WarRated ★ 3.5
Army of the DeadRated ★ 1.0
Thunder ForceRated ★ 1.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 2.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 2.0
WarcraftRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 1.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Saint Young MenRated ★ 3.5