Titles you rated
UploadRated ★ 3.5
Invincible Season 1Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5