Series
Ratings
24
One DayRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.0