Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.0
WolfsRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Knock at the CabinRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
The Exorcist: BelieverRated ★ 3.0