Titles you rated
IcarusRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Ten MonthsRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Fresh GuacamoleRated ★ 3.5
A Year-end MedleyRated ★ 1.5