Movies
Ratings
17
12 Angry MenRated ★ 5.0
Welcome to the SticksRated ★ 2.0
Santa SangreRated ★ 4.0
Night on the Galactic RailroadRated ★ 2.0
The Triplets of BellevilleRated ★ 3.0
Tales of the NightRated ★ 4.0
PersepolisRated ★ 4.0
Marona's Fantastic TaleRated ★ 3.0
The InnocentsRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.0
The Big Bad Fox and Other TalesRated ★ 4.0
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
The Look of SilenceRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
The Butcher BoyRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0