Titles you rated
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.0
Return to Never LandRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Mulan IIRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 1.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Another Cinderella StoryRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0