Series
Ratings
150
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Attack on London: Hunting the 7/7 BombersRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
The MadnessRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
QueenmakerRated ★ 3.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0