Movies
Ratings
127 CocoRated ★ 3.5 CocoRated ★ 3.5
 Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5 Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
 Midnight in ParisRated ★ 2.5 Midnight in ParisRated ★ 2.5
 SicarioRated ★ 2.5 SicarioRated ★ 2.5
 The WailingRated ★ 3.0 The WailingRated ★ 3.0
 The SubstanceRated ★ 4.0 The SubstanceRated ★ 4.0
 Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0 Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
 VivariumRated ★ 2.0 VivariumRated ★ 2.0
 Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5 Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
 Howl's Moving CastleRated ★ 3.0 Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
 Chungking ExpressRated ★ 4.0 Chungking ExpressRated ★ 4.0
 The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5 The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
 Decision to LeaveRated ★ 5.0 Decision to LeaveRated ★ 5.0
 The LineRated ★ 3.0 The LineRated ★ 3.0
 BabylonRated ★ 4.5 BabylonRated ★ 4.5
 AftersunRated ★ 4.0 AftersunRated ★ 4.0
 The Florida ProjectRated ★ 4.0 The Florida ProjectRated ★ 4.0
 Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5 Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0