Series
Ratings
127
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Love to Hate YouRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.0