Movies
Ratings
98
TakenRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
Open CityRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
No MercyRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0