Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Pompo: The CinéphileRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5