Titles you rated
Qing LuoRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
Dr. CutieRated ★ 5.0- Oops! The King is in LoveRated ★ 5.0
Sound of the DesertRated ★ 5.0
Prince of Lan LingRated ★ 5.0- Princess AgentsRated ★ 5.0
The HeiressRated ★ 5.0
My Dear DestinyRated ★ 5.0
The Sleepless PrincessRated ★ 5.0
Princess JieyouRated ★ 5.0
The Flame's DaughterRated ★ 5.0
Perfect CoupleRated ★ 5.0
Fighter of the DestinyRated ★ 5.0- Beauties of the KingRated ★ 5.0
Legend of the PhoenixRated ★ 5.0
Love in BetweenRated ★ 5.0
The Killing of Three Thousand CrowsRated ★ 5.0
Lost Love in TimesRated ★ 5.0
Word of HonorRated ★ 5.0