Movies
Ratings
278
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
MirageRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.5