Movies
Ratings
312
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
C'mon C'monRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
Come and SeeRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.0