Titles you rated
The Karate KidRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0