Titles you rated
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Over the HedgeRated ★ 3.0