Movies
Ratings
422
KingmakerRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
A Monster CallsRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
RocketmanRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0