Movies
Ratings
22
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0