Movies
Ratings
53
Mean GirlsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
WantedRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
300Rated ★ 2.0
The ServantRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0