Titles you rated
First Wives' ClubRated ★ 5.0
The Great WivesRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0