Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
UpRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0