Movies
Ratings
778- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Battle of JangsariRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5