Movies
Ratings
186
ZootopiaRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- The Way to the sunRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0- The PicnicRated ★ 4.0
Blue ChristmasRated ★ 3.0- Other LifeRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
(the) MutationRated ★ 3.0- A Man Who Takes Pictures of FlowersRated ★ 4.0