Series
Ratings
43
GhostRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0