Titles you rated
Someone You LovedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0