Titles you rated
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0