Titles you rated
LegendRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.5
Any Day NowRated ★ 5.0