Movies
Ratings
183
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0