Titles you rated
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 4.0
RangoRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0