Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
DickinsonRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- Re: Cutie HoneyRated ★ 2.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0- O′PENing(오프닝) 2024 - 브래지어 끈이 내려갔다Rated ★ 3.0
Warrior Nun Season 2Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0