Titles you rated
HyenaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 1.5
BargainRated ★ 4.0
Black Butler 2Rated ★ 5.0- Black ButlerRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5