Titles you rated
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5