Series
Ratings
255
ST MPD Scientific Investigation SquadRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
The Night Beyond the Tricornered WindowRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Gintama 2: The Exceedingly Strange Gintama-chanRated ★ 4.0
The JournalistRated ★ 3.5- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 4.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 3.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 4.0- Soul EaterRated ★ 3.0
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 4.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 5.0