Series
Ratings
57
Empire of GoldRated ★ 4.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 3Rated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
Night GoblinRated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.5- TrickRated ★ 3.5
- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0
NCISRated ★ 4.0