Titles you rated
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5- 나루토 2기Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
LostRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0