Titles you rated
TakenRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
QuickRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0