Titles you rated
DeadpoolRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
MainstreamRated ★ 2.0
After YangRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 1.0
Elephant SongRated ★ 2.5
A Single ManRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Lions for LambsRated ★ 2.5