Titles you rated
CommitmentRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.5
BurntRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 2.5
Act of ValorRated ★ 2.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0