Series
Ratings
72
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
YonderRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Racket BoysRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0