Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.0