Movies
Ratings
139
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0