Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 1.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 1.0
Chief KimRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 0.5